Adem ÇUKUR İstanbul'daki Bartın'lılar Derneği Başkan Vekili

Adem ÇUKUR İstanbul'daki Bartın'lılar Derneği Başkan Vekili

Adem ÇUKUR İstanbul'daki Bartın'lılar Derneği Başkan Vekili 

10 01 2010 Yılında Adem ÇUKUR İstanbul'daki Bartın'lılar Derneği Üyeliği İle Başlayan STK larla iç içe bir çaılışma içinde olan akabinde barfed'de Derneğini Temsilen Yöneticili Yaptım.

Bartın Halkı ile Yakınen İlgili Biri Olması iş Plan Proje Fikirlerimi Buraya Taşıyarak Faydalı Bilgi ve Birikimimi Buraya Yansıttım Son Dönemde Enerji ve Gıda Krizine Dikkat Çeken Çukur, Yatırımlarını Bu Yönde Artırma Yönüne Giderek Yatırımlarını Bu Yönde Değerlendirdim.

Galatasarayda Yönetici Olması Spor Alanında Faydalı Oldum Dernek Çalışmalarında Spor Sanat Eğitim Gıda ve Yöeresel Ürünlerin Bu Anlamda birlik beraberliğin daha uyum içinde yürümesi açısından daha faydalı olmaya güzel işler yapmak için buradayım Fikirlerim Etkili Olduğu Gibi Projelerimi Bu Alanda Geliştireceği.

Pandemi Döneminden Sonra Toparlanma Sürecine Giden İstanbul'daki Bartın'lılar Derneği Yönetim Kuruluna Girerek Başkan Vekili Oldu Bu Anlamda Birlik Beraberliğin Daha Uyum İçinde Yürümesi Açısından Daha Faydalı Olmaya Güzel İşler Yapmak İçin Buradayım 

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ