Adem Çukur, BARFED İcra Kurulu üyesi

Adem Çukur, BARFED İcra Kurulu üyesi

Adem Çukur, BARFED İcra Kurulu üyeliklerine ise Şefik Kalender, Ersin Bozkurt, Orhan Eren, Mehmet Yılmaz, Yılmaz Geniş, Emrah Güney, Raci Özdemir, Ekrem Arslan, Engin Aksoy oy birliğiyle seçildi. Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Zeynel Özsoy'un başkan seçilmesinin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. İstanbul Ümraniye Tantavi Sosyal Tesisleri'nde sahur programı olarak gerçekleşen ilk toplantıya yeni yönetim kurulu ve dernek başkanları katıldı. Toplantıda federasyonun yeni dönem hedefleri masaya yatırılarak yeni bir yol haritası oluşturuldu. Federasyonun daha hızlı bir şekilde çalışma yapabilmesi adına icra kurulunun da oluşturulduğu toplantıda Bartın ve Bartınlıların İstanbul'da en iyi bir şekilde temsil edilebilmesi ve daha faydalı olunabilmesi adına bazı kararlar alındı. Toplantıda BARFED Genel Başkanı Zeynel Özsoy başkanlığında oluşturulan BARFED İcra Kuruluna BARFED İcra Kurulu Başkan yardımcıları Sabri Avcı, Adem Çukur, BARFED İcra Kurulu üyeliklerine ise Şefik Kalender, Ersin Bozkurt, Orhan Eren, Mehmet Yılmaz, Yılmaz Geniş, Emrah Güney, Raci Özdemir, Ekrem Arslan, Engin Aksoy oy birliğiyle seçildi. 

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Zeynel Özsoy'un başkan seçilmesinin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. federasyonun yeni dönem hedefleri masaya yatırılarak yeni bir yol haritası oluşturulduğu toplantıda konuşan Başkan Özsoy, “BARFED'in tüm üyeleriyle büyük güç teşkil etmektedir. Bu güçle Bartın'ı en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. 

BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜMÜZ, RUHUMUZ BARTIN 

 

İŞTE BARFED YENİ YÖNETİMİ!

Geçen hafta gerçekleştirilen olağan kurulda yeni dönemde BARFED Başkanlığına Zeynel Özsoy, Başkan vekilliklerine Sabri Avcı ve Adem Çukur, genel sekreterliğe Ersin Bozkurt, saymanlığa Orhan Eren, başkan yardımcılıklarına ise şu isimler oy çokluğuyla seçilmişti: 

Ahmet Ardıç, Ahmet Kerim Nalbant, Arslan Artan, Can Özsoy, Ekrem Arslan, Emrah Güney, Engin Aksoy, Hasan Kılıç, Prof.Dr. Hasret Çomak, İbrahim Ulus, Mehmet Yılmaz, Mustafa Yelkenci, Nevzat Balta, Raci Özdemir, Rıdvan Yıldız, Şaban Ertürk, Şefik Kalender, Şenol Denizci, Prof. Dr. Şinasi Kaya ve Yılmaz Geniş.

Yine olağan kurulda BARFED Denetim Kurulu Başkanlığına Sezgin Özdemir, üyeliklere Fahrettin Sarı, Ali Osman Karka, Disiplin Kurulu Başkanlığına İlyas Gümüşsoy, üyeliklere İdris Kazgüç, Avni Akdoğan oy çokluğuyla seçilmişti.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ